>

MHP, EYT İçin Kanun Teklifi Verdi!..

Milliyetçi Hareket Partisi Arzu Erdem Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) için kanun teklifi verdi. Emeklilikte Yaşa Takılanlar EYT ismi altında toplanarak sorunlarının çözülmesi için kanun teklifi verdi. Milliyetçi Hareket Partisi Arzu Erdem Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) için kanun teklifi verdi. Emeklilikte Yaşa Takılanlar EYT ismi altında toplanarak sorunlarının çözülmesini bekliyor. Türkiye'de yaklaşık olarak 5 milyona yakın vatandaşımız emeklilikte yaşa takılanlar olarak emekli olmayı bekliyorlar. Halbuki küçük bir kanun düzenlemesi ile emekli olmak için uzun yıllar beklemek zorunda kalmayabilirler. Türkiye'den bir vatandaşın 7200 primi doldurmasının yanı sıra kanunlarda belirlenen yaşı da doldurması gerekmektedir. Özellikle prim doldurduktan sonra yaşı beklerken sağlık sorunları nedeniyle çalışamayan kişiler için büyük bir sorun olan emeklilikte yaşa takılma problemi Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili tarafından Türkiye Büyük Millt Meclisi gündemine taşındı. Konu hakkında bir kanun teklifi veren MHP'li Arzu Erdem, emeklilikte yaşa takılanların sorunlarının çözülmesini öngörüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=6CEiCsOlEGo

EYT Hakkında

Bugün için artık yedi yıldır çalışmalarını grup olarak sürdüren EYT dernekleşerek Sivil Toplum Kuruluşu olma yolunda dev bir adım atmıştır. Dernekleşmenin yaşama sokulmasıyla birlikte diğer illerde de toplanan EYT yöneticileri İstanbul merkeze bağlanarak tek yumruk olmuştur.

Adresimiz

H.Rıfat Paşa Yüzer Havuz Sk. 1 B Perpa
Ticaret Merkezi B Blok Kat:9 No:1437
34384 Şişli/İstanbul

+0536 777 88 74

eyt@eyt.org.tr

Bizden Haberler

/
10
©2022 Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği. Tüm Hakları Saklıdır. Designed By    Endbilisim

Search